Filiz Ceritoğlu SENGEL > FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL 4. KEZ BÜYÜKŞEHİR DENETİM KOMİSYONUNA SEÇİLDİ (09.01.2018)

Uzun zamandır CHP Selçuk Meclis grup sözcülüğünü başarıyla yapan Sengel 4.kez İzmir Büyükşehir belediyesi denetim komisyonuna yeniden seçildi.İzmir Büyükşehir Belediyesi Ocak ayı olağan meclis toplantısının ilk oturumu Başkanvekili Sırrı Aydoğan idaresinde gerçekleşti.

Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Sözcülüğü görevinden istifa eden ve gerçekleştirilen kongrede partisinin İzmir İl Başkanı seçilen Deniz Yücel’den boşalan meclis üyeliği koltuğuna Canan Aydemir Özkara geldi. Toplantıda CHP grup sözcülüğünü Bülent Çetinkaya yürüttü. Aydoğan göreve getirilecek ismin ilerleyen günlerde netleşeceğini ifade etti.

Sırrı Aydoğan partisini il kongresine değindiği konuşmasında, “13 yıldır meclis üyesiyim. Yanımda oturanMurat Bakan milletvekili oldu, sonra Olgun Atila oturdu belediye başkanı oldu. En son Deniz Yücel oturdu o da il başkanı oldu. Bu benim solumdakiler. Sağımda Bilal Doğan var. İnşallah o da milletvekili olur. Bunu gönülden istiyorum” dedi.

Oturumda denetim komisyonu üyeleri seçildi. Komisyona Şükrü Parmaklı, Bengü Sayköse, Filiz Ceritoğlu Sengel, Turan Manduz, Bilal Doğan seçildi.

Ayrıca İZSU’nun bakanlıktan gelen talimat doğrultusunda okullarda ve resmi dairelerde su tarifesindeyüzede 40 indirim uygulayacak.

http://www.artemishaber.com/haberdetay/Filiz-CERITOGLU-SENGEL-4.-Kez--Denetim-Komisyon- Uyeligine-Secildi./2157Basın Odası
Galeri
Basında Biz
©2020 Filiz Ceritoğlu SENGEL. All Rights Reserved
Designed by Konseptiz