Filiz Ceritoğlu SENGEL > SENGEL ; 86 MİLYON LİRALIK YATIRIM YAPILACAĞI HAYALİNİ GÖRDÜK (12.04.2017)

2016 yılı Faaliyet raporunun da görüşüldüğü Selçuk Belediyesi Nisan ayı Meclis toplantısında konuşan CHP Grup Sözcüsü Filiz Ceritoğlu Sengel, "Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Mustafa Kemal Atatürk’ün sözü dahilinde “Yolunda yürüyen bir yolcunun ufku görmesi kafi değildir, muhakkak ufkun ötesini de görmesi lazımdı.” Deyip bu Selçuk Belediyesi’nin şuanda mevcut pozisyon dahilinde değil ufku görmekönünün bile göremez halde olduğunun farkındayız” dedi.

2016 YILINDA YAPILAMAYAN 188 SAYFALIK RAPORA ELEŞTİRİ

Usul gereği Meclis Başkan Vekilliğini CHP Meclis Üyesi Veli Keskin'in yaptığı Nisan ayı Meclis Toplantısının ikinci birleşiminde 2016 yılı Faaliyet Raporunun görüşülmesi damga vurdu. 2016 Yılı Faaliyet Raporunun sunumu yapıldıktan sonra konuşan CHP Meclis Grup Sözcüsü Filiz Ceritoğlu Sengel, "Ne yazık ki belediyemizce 2016 yılında yapılamayan faaliyetlerin raporunu inceledik. Selçuk Belediyesi’nin değerli çalışanları 188 sayfalık bu faaliyet raporunu hazırlarken inanılmaz emek harcamışlar. Doğru düzgün bir faaliyet olmamasına karşılık belediyenin bu kadar yüklü reklamını yapabilmek ciddi bir emek ister. Çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

86 MİLYON LİRALIK BİR YATIRIM YAPILACAĞI HAYALİNİ GÖRDÜK

Bütçenin hayaller ve gerçekler noktasında kalmış olduğuna dikkat çekerek bunlardan bazılarına örnekler veren Sengel, "Pazaryeri ve yer altı otoparkı, meydan düzenlemesi, kapalı yüzme havuzu yapılması, kapalı spor salonu yapılması, doğal yaşam köyü yapılması, Selçuk-Pamucak arası tramvay, teleferik projesi, Zafer ve 14 Mayıs Mahallesindeki seyir terasları, Pamucak engelsiz plaj alanının yapılması, kadın sığınma evi vs. vs. Tam 86 milyon liralık bir yatırım yapılacağı hayalini gördük. Sanıyoruz ki evdeki hesapçarşıya uymadı" şeklinde konuştu.

http://www.selcukajans.com/?Syf=18&Hbr=958244&/Sengel:-86-milyon-liral%C4%B1k-bir- yat%C4%B1r%C4%B1m-yap%C4%B1laca%C4%9F%C4%B1-hayalini-g%C3%B6rd%C3%BCkBasın Odası
Galeri
Basında Biz
©2020 Filiz Ceritoğlu SENGEL. All Rights Reserved
Designed by Konseptiz