Filiz Ceritoğlu SENGEL > PASTACILIK EĞİTİMİ BAŞLIYOR (01.12.2014)

Bu yıl ki eğitim programını belirleyen Selçuk Kadın Eğitim ve Gelişim Merkezi bünyesinde gerçekleştirilecek olan ve Sürekli Eğitimi ve Kişisel Gelişimi Destekleme Derneği (SEGEM-DER)pastacılık eğitimi için çalışmalarına başlıyor.

Bu yıl geçtiğimiz yıllara göre daha farklı alanlarda faaliyet göstererek, gönüllülerin istekleri ve talepleri doğrultusunda bir yol haritası çizen Selçuk Kadın Eğitim ve Gelişim Merkezi ilk olarak pastacılık eğitimiile adım atacak.

Pastacılık Eğitimi için oldukça fazla talep aldıklarını dile getiren Selçuk Kadın Eğitim ve Gelişim Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel “Her yıl hasta kabul elemanı eğitimi, muhasebe, hızlı okuma ve yazma, halk oyunları gibi hem meslek edindirici hem de kişisel gelişimi destekleyici eğitimler veriyoruz. 2014 yılı için ise eğitim programımızı daha geniş tutmak istedik. Pastacılık eğitimi için Selçuklu vatandaşlarımızdan çok talep aldık. 2014’e ilk olarak pastacılık eğitimi ile başlıyor olacağız. Eğitimlerimiz Pazartesi ve Perşembe günleri olmak üzere haftada iki gün saat 17:00’de yapılacak. İlk dersimize 23 Aralık Pazartesi başlayacağız. Bunun yanı sıra önümüzdeki günlerde halk oyunları eğitimi, vitray çalışmaları, geri dönüşüm ile tasarım, hasta ve yaşlı bakımı, hasta kabul elemanı, 0-3 yaş çocuk ve bebek bakımı, diksiyon, büro yönetimi ve asistanlık, muhasebe, kadın sağlığı gibi konularda da eğitimler vereceğiz. Kadın- erkek- genç yaşlı demeden herkese açık olan etkinlik ve eğitimlerimize bekliyoruz. Eğitimlerin içerikleri ve başlama dönemleri hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlarımız bizlere Atatürk mahallesi 1013 sok.no:4 adresinden veya 892 73 26 numaralı telefondanulaşabilir” diye konuştu.

http://selcuk.bel.tr/icerik/102/1979/pastacilik-egitimi-ile-basliyorlar.aspxBasın Odası
Galeri
Basında Biz
©2020 Filiz Ceritoğlu SENGEL. All Rights Reserved
Designed by Konseptiz