Filiz Ceritoğlu SENGEL > YÖNETİCİ ASİSTANLARI BELGELERİNİ ALDI (05.05.2011)

Global Kariyer ile Selçuk Sürekli Eğitim ve Kadın Gelişim Merkezi (SEGEM) işbirliği ile gerçekleştirilen Yönetici Asistanlığı kursuna katılan 18 kursiyerlere sertifikaları verildi.

6 Mart 202011 tarihinde başlayan, 17 Nisan 2011 tarihinde sona eren, İzmir Glabal Kariyer EğitimKoordinatörü Ece İlhan tarafından verilen Yönetici Asistanlığı kursunda başarı gösteren 18 kursiyerlersertifikalarını alırken oldukça heyecanlandılar.

Kursu tamamlamanın mutluluğunu yaşadıklarını, SEGEM ve Global Kariyer işbirliği ile açılan b kursa Selçuk ilçesinden büyük talep gösterildiğini ifade eden SEGEM Yönetim Kurulu Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Eylül ayından sonra çeşitli eğitim kurslarının açılacağını, bunun için gerekliduyuruların yapılacağını kaydetti. Yönetici Asistanlığını başarıyla tamamlayan tüm kursiyerlerikutladığını belirten Sengel, bu kursu tamamlamanın önemli olduğunu, kursiyerlerin aldıkları sertifika ile rahatlıkla çalışabileceklerini, bu kursta aynı zamanda kursiyerler arasında kaynaşmanın sağlandığını kaydetti.

Global Kariyer olarak İzmir dışında ilk kez böyle bir eğitim kursu verdiklerini ifade eden İzmir Glabal Kariyer Eğitim Koordinatörü Ece İlhan, oldukça güzel bir kurs süreci yaşadıklarını, bundan sonradabaşka eğitim kurslarında karşılaşma dileğinde bulundu. İlhan, tüm kursiyerlere başarılarından dolayı teşekkür ederek; SEGEM Yönetim Kurulu Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ile birlikte sertifikalarıkursiyerlere takdim etti.Basın Odası
Galeri
Basında Biz
©2020 Filiz Ceritoğlu SENGEL. All Rights Reserved
Designed by Konseptiz